10 receptų su pernokusiais bananais

Ką daryti su pernokusiais bananais

Ką daryti su pernokusiais bananais

Kad ir kokie bananai būtų populiarūs, jie turi vieną didelį trūkumą: jie gana greitai pernoksta. Štai 10 skanių būdų, kaip naudoti pernokusius bananus kepiniuose, desertuose ir gėrimuose.

Galima drąsiai teigti, kad bananus mėgsta ir suaugusieji, ir vaikai, nes jie turi nuostabų derinį skonis ir nauda. Dėl daug skaidulų, vitamino C, kalio, mangano ir mažai sočiųjų riebalų, cholesterolio ir natrio šiuos vaisius kasdien renkasi daugelis sportininkų ir sveikai besimaitinančių žmonių.

Populiarūs vaisiai pernoksta, o greitai. Daugeliui šeimininkių ruda bananų žievelė yra signalas, kad laikas išmesti vaisius į šiukšlių dėžę. Ir niekada neturėtumėte to daryti, nes prinokę vaisiai yra patys minkštiausi ir saldžiausi – idealiai tinka šiems 10 receptų.

Bananų duona

Vienas iš dažniausiai pernokusių bananų naudojimo būdų yra bananų duona. Dėl prinokusių bananų saldi duona įgauna vaisių natos, o jos skonis yra labai skanus, pridėjus šokolado gabalėlių ir riešutų.

Bananų desertas

Puikiai tinka kaip Desertui pernokę bananai tinka pudingui, jogurtui ar varškei. Kremas su trintais bananais įgauna malonų saldumą. Desertą galima sluoksniuoti su sausainiais stiklinėje.

Bananus kepkite ant grotelių

Kai bananai sunoks, dėkite juos ant grotelių! Ant grotelių kepti bananai yra kreminės vaisinės tekstūros ir nuostabaus bananų skonio. Ant grotelių kepti bananai puikiai papildo riešutus ir šokoladą.

Bananiniai ledai

Bananiniams ledams reikia tik kelių ingredientų. Skanūs ledai gali būti pagaminti su jogurtu, pasukomis ar grietinėle, kurie taip pat gali būti patobulinti su kitais vaisiais ar uogomis ne tik vizualiai, bet ir pagal skonį.

Bananų kokteilis

h2>

Kam išmesti pernokusius bananus, kai galima lengvai ir skaniai pasigaminti bananų kokteilį? Su migdolų pienu, avižų pienu ir avižiniais dribsniais galite užburti skanų gėrimą. Bananai taip pat puikiai tinka kokteiliui su uogomis ir kitais vaisiais.

Bananiniai blynai

Pūkūs blynai su bananais puikiai tinka greitiems pusryčiams, pietums ir vakarienei. Prinokę bananai tokie saldūs, kad net nereikia dėti cukraus. Su avižiniais dribsniais tešloje bananiniai blynai yra ne tik sveiki, bet ir gana skanūs.

Bananų pyragas

Ar kurmių pyragas su šokoladu tešla ir grietinėlė arba lengvas bananų skonio biskvitas – čia tikrai gerai parduodami prinokę bananai.

Bananiniai sausainiai

Bananiniai sausainiai su avižiniais dribsniais o datulės – lengvas kepinys, kurį galima greitai paruošti su prinokusiais bananais. Papildyti migdolais ir rafinuoti vanile, sausainiai yra labai skanūs, juos galima bet kada nugraužti.

Bananų bandelės

Bananų bandelės, pagamintos iš šokoladinės tešlos, taip pat įgauna vaisinį prinokusių vaisių aromatą ir yra labai švelnaus skonio. Puikiai tinka kaip pyragas gimtadienio proga, vakarėliui ar tiesiog popietės kavai.

Smoothie dubenėlis su bananais

Ypač kokteilių dubenys yra absoliuti maisto tendencija! Pusryčiams skirtas kokteilių dubuo – puiki dienos pradžia. Iš prinokusių bananų, šaldytų vaisių ir migdolų pieno pagamintas kokteilis suteikia kreminį skanėstą ir yra nepaprastai skanus.