11 priežasčių pradėti sportuoti šiandien

Kodėl-turėtumėte-pradėti-mankštintis-šiandien

Milijonai žmonių pasirašo sutartis su sporto salėmis, namuose stato treniruoklius, „geležinis“ žada pradėti sportuoti pirmadienį, bet niekas nesikeičia. Taigi perskaitykite 11 priežasčių, kodėl turėtumėte pradėti sportuoti šiandien. Iš karto pradėsite treniruotis motyvuotai, nes suprasite, kaip tai svarbu jums ir jūsų kūnui.

Ne. 1 – Jūsų kūno riebalai slopina testosterono gamybą.

Riebalai yra atsakingi už testosterono gamybos organizme mažinimą. Šis hormonas kontroliuoja vyro seksualinius gebėjimus ir daro jį tikru vyru. Seksualinė veikla tiesiogiai veikia kiekvieno vyro savigarbą ir netiesiogiai pasitikėjimą savimi. Todėl turėtumėte nuoširdžiai sau pripažinti, kad pagrindinė seksualinio potraukio ir darbingumo mažėjimo priežastis yra ne amžius, kaip mano daugelis vyrų, o nutukimas. Bet nesvarbu, kiek jums metų, jūs visada galite jaustis 20 ir vėl būti seksualiai aktyvūs, jei pradėsite sportuoti ir atsikratyti riebalų pertekliaus.

Ne. 2 – Galite valgyti bet ką, bet kada ir bet kur ir vis tiek nereikės jaudintis dėl galimų pasekmių jūsų figūrai.

Jei reguliariai mankštinatės, galite sudeginti visas perteklines kalorijas treniruotės metu ir išlaikyti formą, net jei suvalgėte ko nors nesveiko ar tiesiog per daug. Jei žinosite, kad papildomos kalorijos jums nekelia grėsmės, maistu mėgausitės daug labiau. Nebereikia savęs kaltinti dėl maisto, vienintelis teisingas būdas – sportuoti. Taigi visada galite sudeginti kalorijų perteklių ir jums nereikės galvoti, ar galite suvalgyti gabalėlį pyrago. Vietoj to galite mėgautis skoniu, mėgautis skanėstu ir gyventi nerūpestingai.

Ne. 3 – Sportinė veikla suaktyvina vangias smegenų sritis.

Dviejų rankų teorija pateikia paprastą kelią iki visiško žmogaus. Sportuodami suaktyvinate kasdieniame gyvenime nenaudojamus raumenis. Šių raumenų kūrimas sustiprina smegenų sritis, kurios yra atsakingos už šiuos raumenis. Ir kuo geriau veikia jūsų smegenys, tuo kokybiškesnės jūsų mintys ir greičiau galėsite pasiekti savo tikslus.

Ne. 4 – Reguliariai treniruojantis išsiskiria endorfinai.

Jei sportuojate reguliariai, tam tikru momentu treniruotės metu ir po jos jausitės laimingi. Tačiau norint, kad endorfinai išsiskirtų sportuojant, turite nuosekliai treniruotis bent 3 mėnesius. Taigi, jei jūsų troškimas yra gyventi laimingesnį gyvenimą su daugiau džiaugsmo, mankšta jums yra būtina.

Ne. 5 – Jūsų širdis pradeda dirbti efektyviau

Treniruoto žmogaus pulsas ramybės būsenoje yra 50–60 dūžių per minutę, o netreniruoto žmogaus pulsas gali siekti 70 ar daugiau dūžių. Tai reiškia, kad jei pats nesitreniruojate, tada jūsų širdis turi dirbti daug sunkiau ir treniruotis už jus. Skirtumas per minutę nėra toks didelis, bet tada jau yra mažiausiai 14 400 dūžių per dieną, o per metus – keli milijonai. O dabar paprastas klausimas: kas gyvens ilgiau, tinkamas žmogus ar netinkamas žmogus?

Ne. 6 – gyvenime lengviau susirasti tinkamą partnerį.

Šiame pasaulyje nėra tiek daug moterų, kurios svajoja apie partnerį, sveriantį daugiau nei 100 kg. Tačiau net ir tarp vyrų retas kuris norėtų antsvorio turinčios moters, o ne lieknos ar atletiškos. Tikimybė susirasti partnerį visam gyvenimui yra daug didesnė normalaus svorio vyrams ir moterims. Štai kodėl turėtumėte nustoti ieškoti pasiteisinimų ir pasiteisinimų, kad nereikėtų nieko daryti. Pradėkite, būkite aktyvūs, sportuokite ir jūs taip pat galėsite susirasti savo svajonių partnerį.

Ne. 7 – Padidėja jūsų savigarba ir pasitikėjimas savimi, ypač lyginant save su kitais žmonėmis, ypač paplūdimyje.

Žmonės mėgsta lyginti save su kitais, o kai tas palyginimas jiems yra teigiamas, jie jaučiasi gerai. Bet jei treniruojatės, palyginimai yra net nereikalingi.

Sveikas, atletiškas ir energingas kūnas iš karto atpažįstamas. Laikysena, nuotaika, net eisena – visa tai automatiškai gerėja kartu su jūsų fizine forma.

Be to, sportuodami galite pasiekti savo asmeninius rekordus, o tai suteikia dar vieną priežastį didžiuotis savimi. Taigi padarydami savo raumenis stipresnius ir elastingesnius, jūs padedate savo vidiniam „aš“ tapti stipresniam ir sėkmingesniam.

Ne. 8 – didesnius tikslus pasiekti lengviau

Kiekvieną treniruotę galima prilyginti mažo tikslo pasiekimui. Kartais labai sunku prisiversti plaukti, bėgioti ar kitaip mankštintis. Tačiau jei nuolat veržiesi į sportą, atsikratai įpročio, kad nori viską atidėti vėlesniam laikui. Vietoj to, jūs sukuriate naują įprotį nedelsiant imtis veiksmų čia ir dabar. O be šio įpročio niekada nepavyks pasiekti didesnių tikslų.

Ne. 9 – Jūsų virškinimas veiks daug geriau.

Mankštinantis kūnas geriau pasisavina maistines medžiagas ir taip pat pagerina virškinimą. Nesvarbu, kiek ir ko valgai. Tačiau svarbu yra tai, ką ir kiek jūsų kūnas sugebėjo pasisavinti. Dėl šios priežasties turėtumėte mankštintis, kad jūsų virškinimas veiktų tinkamai ir gerai.

Ne. 10 – Jūs išlaikote savo kaulus sveikus.

Mankšta padeda sustiprinti kojų kaulus ir visą šerdį bei padeda išvengti artrito ir osteoporozės senstant. Iki 50 metų bet koks kritimas ant lygaus paviršiaus nukentėjusysis gali susilaužyti. Bet apmokytam žmogui šansas kur kas mažesnis, todėl jis gautų tik mėlynę, kuri gytų daug lengviau ir greičiau.

Ne. 11. – Fizinis stresas genetiniu lygmeniu keičia organizmo ląstelių savybes.

Tai reiškia, kad ne tik sportuodami sustiprėsite, bet iš jūsų būsimi vaikai gaus tobulesnę DNR. Taip jiems lengviau pasiekti daug daugiau nei jums. Ir dėl to mes gyvename, ar ne? Juk svarbu ne tik apsaugoti savo palikuonis, bet ir sustiprinti juos įvairiais būdais.