15 paslapčių, kaip išgauti erdvų purų biskvitą

kaip išgauti orų, purų biskvitą

Ne. 1: Ingredientų temperatūra

Visų biskvitui skirtų ingredientų temperatūra turi būti vienoda. Kuo žemesnė temperatūra, tuo geriau. Tas pats pasakytina ir apie dubenį, kuriame ruošiamas biskvitas.

Ne. 2: persijokite miltus

Miltus kelis kartus persijokite per sietelį, kad jie būtų prisotinti deguonimi ir tešla taptų puri.

Ne. 3: Atsargus kiaušinių atskyrimas

Kiaušinio baltymą atskirkite nuo trynio. Kad kiaušinių sniegas būtų geras, kiaušinio trynio neturėtų būti.

Ne. 4: vėsioje vietoje išplakite baltymus

Kol sijojate miltus, kiaušinių baltymus dėkite į šaldytuvą. Juos lengviau plakti, kai jie atšaldyti.

Ne. 5: dubuo kiaušinių baltymams

Dubuo, kuriame plakate baltymus, turi būti be riebalų. Galite nuvalyti juos nuo riebalų popieriniu rankšluosčiu arba papildomai sudrėkinti actu ar citrinos sultimis, kad geriau nuriebalintumėte paviršių.

Ne. 6: Ingredientų eiliškumas

Kad jūsų biskvitas būtų purus, ruošdami juos būtinai atkreipkite dėmesį į ingredientų eiliškumą.

Ne. 7: Nemaišyti ilgai

Kad puri masė nesubyrėtų, paruoštos masės per ilgai maišyti negalima. Taip jūsų pyragas netaps erdvus ir purus.

Ne. 8: Orkaitės temperatūra

Orkaitė turi būti įkaitinta (180 laipsnių). Pagaminta sausainių tešla turi stovėti neilgai, todėl, kai tik bus paruošta tešla, pasirūpinkite, kad orkaitė jau būtų įšilusi.

Ne. 9: Kepant

Neatidarykite orkaitės durelių pirmas 20–25 minutes, nes kitaip tešla subyrės. Visiškai iškepęs biskvitas susitrauks, taip galite suprasti, ar pyragas iškepęs.

Ne. 10: Dirbkite atsargiai

Labai atsargiai išimkite gatavą pyragą iš formos, kitaip jis praras savo lengvumą. Kad biskvitas nesumirktų mirkant sirupe ir nesutrupėtų pjaustant, leiskite jam atvėsti. Galite uždengti popieriniu rankšluosčiu ir palikti kambario temperatūroje 8-12 valandų.

Ne. 11: Greitai atvėsinkite biskvitą

Jei norite greitai toliau apdoroti biskvitą, galite leisti jam atvėsti kambario temperatūroje 2 valandas, tada 2 valandoms padėti į šaldytuvą arba pusei valandai į šaldiklį. valandą.

Ne. 12: Laikykite biskvitą

Jei biskvitą gaminate iš anksto ir norite panaudoti vėliau, galite jį laikyti šaldytuve arba šaldiklyje (čia galima laikyti iki mėnesio) keletą dienų. Norėdami tai padaryti, suvyniokite biskvitą į aliuminio foliją. Biskvito pagrindą dėkite į šaldytuvą, kad atšiltų.

Ne. 13: Nupjaukite biskvito pagrindą

Biskvitą galite pjaustyti torto peiliu, špagatu, torto žiedų pjaustytuvu arba pjovimo viela, kurioje galite reguliuoti biskvito storį.

Ne. 14: Taip biskvitas tampa tamsesnis

Švarcvaldo pyragui ar bananų pyragui reikia tamsaus biskvito pagrindo – tada į miltus arba kukurūzų krakmolą įmaišykite kakavą.

Ne. 15: Skirtingas įdaras

Biskvitą galite užpildyti įvairiomis uogomis ir vaisiais, pvz., avietėmis, vyšniomis, ananasais, kiviais, bananais, braškėmis, persikais ir kt. bei grietinėle iš pieninės, jogurto, varškės, grietinėlės, karamelės, šokolado.